Komunikaty | 2011-05-12 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

W dniach 5.04, 14.04 oraz 6.05.2011. zarybiono zbiornik Stawiki w ilości: - I zarybienie 5.04. - 500 kg karpia - II zarybienie 14.04. - 250 kg jazia - III zarybienie 6.05. - 200 kg mieszanki Łączna waga wpuszczonych ryb - 950 kg. ... więcej

Aktualności | 2011-05-10 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Koło nr 54 Sosnowiec informuje, że 6 maja zarybiło zbiornik Stawiki (304) mieszanką w ilości - 200kg. ... więcej

Aktualności | 2011-04-22 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Koło nr 54 Sosnowiec informuje, że 14 kwietnia zarybiło zbiornik Stawiki (304) jaziem w ilości - 250kg. ... więcej

Spławikowe zawody Rozpoczęcia Sezonu - Sosina 2011

Wyniki zawodów | 2011-04-15 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Spławikowe zawody Rozpoczęcia Sezonu koła nr 54 Sosnowiec Miasto, zaliczane do klasyfikacji Grand Prix, rozegrane zostały w dniu 10.04.2011r. na zbiorniku "SOSINA" w Jaworznie. W zawodach startowało 29 zawodników. Pierwsze miejsce zajął kol. Karlik Sebastian drugie miejsce przypadło kol. Bednarowicz Mieczysław a trzecie kol. Kucharczyk Dariusz Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. Poniżej galeria zdjęć z zawodów. ... więcej

Aktualności | 2011-04-12 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Koło nr 54 Sosnowiec informuje, że 5 kwietnia zarybiło zbiornik Stawiki (304) karpiem w ilości - 500kg. ... więcej

Ruszyło forum koła

Aktualności | 2011-03-06 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Do strony koła zostało dodane forum. Wszystkich odwiedzających serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w dyskusjach na temat naszego koła.... więcej

Terminarz zawodów koła na 2011r

Komunikaty | 2011-03-06 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Na stronie pojawił się terminarz zawodów koła na rok 2013. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z terminami oraz miejscem rozgrywania zawodów. Tak jak w latach ubiegłych na wszystkie zawody obowiązują zapisy. Terminarz dostępny jest w zakładce "Terminarz zawodów koła" lub do pobrania w załączniku dołączonym do wiadomości. ... więcej

Podlodowe zawody o Mistrzostwo Koła - Przeczyce 2011

Wyniki zawodów | 2011-02-15 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Podlodowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 54 Sosnowiec Miasto, rozegrane zostały w dniach 09.01, 30.01 i 06.02.2011r. na zbiorniku "PRZECZYCE". W zawodach startowało 18 zawodników. Pierwsze miejsce zajął kol. Karlik Sebastian drugie miejsce przypadło kol. Kawczyński Kazimierz a trzecie kol. Wójcik Andrzej Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. Poniżej galeria zdjęć z zawodów. ... więcej