VIII Edycja zawodów o Puchar Trójkąta Trzech Cesarzy

W dniu 26-07-2020 na zbiorniku Hubertus III - Gliniok 301 odbyły się Drużynowe Spławikowe Zawody o Puchar Trójkąta Trzech Cesarzy.

W zawodach brały udział reprezentacje trzech miast: MYSŁOWICE, JAWORZNO, SOSNOWIEC

W VIII Edycji tychże zawodów zwyciężyła drużyna m. JAWORZNO, II miejsce zdobyła drużyna m. SOSNOWIEC a III drużyna m. MYSŁOWICE.

Gospodażem VIII Edycji Zawodów o Puchar Trójkąta Trzech Cesarzy był Prezydent m. Mysłowice p. Dariusz Wójtowicz wraz z Kołem 37 PZW Mysłowice któremu przewodniczy Prezes Krzysztof Krauzel.

Po VIII edycji
Zawodów o Puchar Trójkąta Trzech Cesarzy klasyfikacja przedstawia się następująco:
SOSNOWIEC 7 zwycięstw,
JAWORZNO 1,
MYSŁOWICE 0.

SOSNOWIEC reprezentowali także członkowie naszego koła m. in. kol. Jamróz Robert — wynikiem 3700 zajął II miejsce w sektorze B, kol. Kucharczyk Dariusz — wynikiem 3615 zajął II miejsce w sektorze A.