Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

Ważna Uchwała ZO dotycząca powracających członków do PZW

Komunikaty | 2019-12-18 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

W dniu 18-12-2018 Zarząd OKręgu podjął uchwałę o obniżeniu składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód dla byłych członków Związku chcących powrócić do PZW.

 

Uchwała nr 38/2019 Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z dnia 18.12.2019 r. uchwalenia z okazji 70-lecia PZW składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód dla powracających członków w roku 2020 w Okręgu PZW w Katowicach.

 

PEŁNA ROCZNA z okazji jubileuszu 70-lecia PZW- uprawnia do wędkowania na wodach górskich i nizinnych wszystkimi metodami(w tym trolling i spinning) oraz ze środków pływających. Tylko dla wędkarzy, którzy w 2019 r. nie mieli opłaconych składek oraz opłacą składki do 30.04.2020 r. będzie wynosić 70 zł.

 

W załączonym pliku uchwała 38/2019 ZO w Katowicach

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • kiler17 Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    Nie panikuj, dokonaj wpłaty na rachunek koła(upublicznili konto), tylko wcześniej zapytaj co za co i ile zł i przyjdź do koła po znaczki i zezwolenie jak już będzie możliwe z potwierdzeniem wpłaty.

  • rako Data dodania: 1 rok temu Oceń: 2 + / -

    Wszystko pięknie ale karty opłacić nie mogę z powodu braku znaczków zniżkowych... A od skarbnika w moim kole usłyszałem "no wie pan PZW..." Kontaktowałem się również z PZW Katowice na moje pytanie odnośnie znaczków pani sekretarka odparła cytuje "jedne doszły drugie nie TAK WYSZŁO" wtedy do mnie dotarło że skarbnik w moim kole miał rację.