Walne Zebranie Sprawozdawcze 2023

Ogólne Sprawozdanie z Walnego Zgromadzenia Członków Koła

Powiadom znajomego:

W dniu 09 XII 2023 r. odbyło się Walne Zgromadzenie członków Koła PZW 54 Sosnowiec.
Zebranie otworzył i wszystkich przywitał Prezes Koła Zbigniew Rakoczy obecnych bardzo serdecznie w tym gościa członka zarządu Okręgu Katowice, Rzecznika dyscyplinarnego - Wojciech Jędrysik.
Zarząd Koła zaproponował aby prowadził zebranie, Prezes Koła Zbigniew Rakoczy wyraził zgodę, i przedstawił plan pracy Walnego zebrania.

Wszyscy (28) zebrani walnego uczcili pamięć zmarłych członków Koła w bieżącym roku, w tym członka Zarządu Macieja Szczepańskiego, tradycyjnie na stojąco i minutą ciszy.
Zebranie rozpoczęto od uhonorowania aktywnych przez wiele lat członków Koła, odznaczenia wręczał gość zebrania Wojciech Jędrysik.

Odznaczenia otrzymali:
1- vice Prezes Koła
Zdzisław Misiek – Medal za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa
2- członek zarządu i gospodarz Stanicy
Daniel Knaś– Złota Odznaka PZW
3- gospodarz i komendant SSR Koła
Marek Marchaj – Srebrna Odznaka PZW
4- vice Przewodn. Komisji Rewizyjnej Koła
Andrzej Chmielewski – Odznaka Okręgowa PZW K-ce

Vice Prezes ds sportu Robert Jamróz uhonorował pucharami za zajęcie trzech pierwszych miejsc w GPX zawodów:

1- Gruntowe Nocne zdobyli: Mariusz Wojdak, Krzysztof Kocjasz, Kamil Mas.

2- Spławikowe „Króla Hubertusa II” zdobyli: Michał Siwicki, Mariusz Oczki, Dawid Zięba.

Vice Prezes ds sportu Robert Jamróz uhonorował dyplomami kadetkę Emilię Sobczak za uzyskanie bardzo dobrych wyników sportowych w zawodach Koła, Okręgowych i Mistrzostwa Polski, jej ojca Dariusz Sobczak za aktywną, wielką pomoc w zawodach córce Emilii.

Następnie przewodniczący zebrania Zbigniew Rakoczy zdał relację z całorocznej pracy Zarządu Koła, podjętych uchwał Zarządu i przeanalizował przebieg pracy w 2023 roku. Poprosił również o przekazanie sprawozdania pracy Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej.
Sprawozdanie Roczne pracy Sądu Koleżeńskiego Przedstawił zastępca Przewodniczącego Sądu Janusz Skwarcan, informujące, że nie były w tym czasie przeprowadzane żadne działania sądu za wyjątkiem udziału w posiedzeniach Zarządu Koła i przeprowadzonych prac dla Koła.
Sprawozdanie Roczne Komisji Rewizyjnej przedstawił zastępca Przewodniczącego Andrzej Chmielewski w bardzo dokładnym odczytaniu sporządzonego sprawozdania, w czym poinformowano, jakie prace zostały wykonane oraz ich wyniki, w których nie znaleziono błędów poczynionych przez Zarząd Koła oraz Skarbnika Koła Przemysława Rakoczego, a także na Stanicy wędkarskiej w Boguchwałowicach.

Przedyskutowanych zostało wiele tematów na temat pracy/działalności Koła w 2024 r., przez zebranych na walnym zebraniu. Zgłoszono kilka wniosków (min. o ulgach) do przeanalizowania przez Zarząd Koła i przyjęcia lub nie do przeprowadzenia w działalności koła w 2024 r.

Chcesz dodawać komentarze?

Zaloguj się, aby otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu.